VIVISOL

Hakkımızda

Vivisol TK 1 Ağustos 2012 tarihinde bulundukları bölgesinde güçlü ve saygın bir firma olan Vivisol srl tarafından kurulmuştur. Vivisol TK olarak kurulma amacımız ve hedefimiz olarak sağlık sektöründe servis ve hizmet kalitesini artırmaktır.

Ocak 2018 itibari ile Türkiye medikal sektöründe güçlü bir firma olan Respitek firması ile güçlerini birleştirmiş ve bu birleşme ile birlikte hedefimiz olan servis ve hizmet kalitesini artırmayı ve yeni ürünler ile hizmet alanını genişletmeyi planlamaktadır.

Respitek

1994 tarihinde, Türkiye medikal sektöründe hizmet vermeye başlayan ve 1998 yılında Embla temsilciliği ile devam eden UYKU ve SOLUNUM BOZUKLUKLARI alanında çalışmalarımızı, Ocak 2010 tarihinden itibarende RESPİTEK firması ismi ile çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Medikal sektörde deneyimli çalışma arkadaşlarımız, Uyku bozuklukları ve solunum yetmezliği olan 10 bini aşkın hastanın evlerinde kullandıkları cihazların satışını, 100'ün üzerinde uyku merkezinde kullanılmakta olan Uyku Teşhis cihazlarının satışını yapmış olup, bu ürünlerin satış sonrası hizmetlerini vermektedirler.

Müşterilerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti sağlamak ve çalışmalarımızın sürekli olarak iyileştirilmesi için çaba sarfetmek ana hedeflerimizdir.